מידע אודות ביטוח הדירה, ביטוח מבנה, מנעולים

בחירת מנעולן

אבטחה ומיגון הם מן הנושאים החשובים ביותר בכניסתנו לדירה חדשה, בקניית מכונית או ברכישת כל חפץ יקר ערך אחר. כיום אמצעי המיגון והנעילה הם מתקדמים ביותר ומצריכים ייעוץ מקצועי, טיפול ושירות ברמה גבוהה וללא פשרות. האפשרויות שעומדות בפני הצרכן הן רחבות ומפתות אך מנעולן מקצועי יוכל להתאים את סוג המנעול או המיגון הטוב ביותר לצרכי בעלי הדירה או הבית. אז איך נבחר מנעולן שיוכל לתת את השירות הטוב ביותר?

מנעולן: מקצוע של ימי הביניים

אם חשבנו שמקצועו של מנעולן הוא מקצוע חדש, יש לנו טעות. מנעולן הינו מקצוע עתיק, וכבר בימי קדם אנשי העם הגנו על ביתם בעזרת מנעולים. את המנעול היו מכינים במשותף נגר ונפח, ואת התקנתו ופריצתו בעת הצורך, היה עושה מנעולן. מנעולן עבר את תחום המיגון על כל שלביו, וככל שהשנים עוברות, המציאות מכריחה כל מנעולן להתמקצע, להתעדכן ולהיות תמיד בקדמה.

אם כך, מה חשוב לנו בבחירת מנעולן טוב ומקצועי? על נותן השירות שלנו להכיר כמה מישורים במקצוע: התאמת המנעול או אמצעי המיגון הטוב ביותר עבורנו, התקנה מקצועית ויסודית של המנעול אותו בחרנו, שיכפול אמצעי מיגון – שלטים, מנעולים ומפתחות ופריצה של מנעולים וכספות.

מנעולן מקצועי: התאמת הפתרון לצורך

מנעולן מקצועי ידע לאתר את הצורך האמיתי שלנו ולהתאים לו אמצעי מושלם ואידיאלי. השוק רווי אמצעי מיגון וסוגי מנעולים לרוב – מנעולים אלקטרוניים, מנעולי צילינדר משופרים, מנעולים בעלי פינים קפיצים או נשלפים, מנעולים חבויים, מנעולים ביומטריים, מנעולים אלקטרוניים, מנעולים חשמליים ועוד. מנעולן בעל ידע, ידע להבין בדיוק מה אנו צריכים, ויוכל להתאים לנו את הפתרון האיכותי, הזול והפשוט ביותר.

התקנת אמצעי מיגון מקצועית ויסודית

מנעולן איכותי ידע להשתמש באמצעי המיגון או במנעול ולהתקינו בצורה הטובה ביותר. לעיתים אנו נתקלים בבעלי מקצוע לא מנוסים או לא איכותיים מספיק, אשר גם אם נפקיד בידיהם את אמצעי המיגון הטוב ביותר והיקר ביותר, הם יתקינו אותו בצורה אשר לא תהלום את תנאי השטח שלנו או לא תפיק ממנו את מירב היכולות שלו. מנעולן טוב יקח את אמצעי המיגון הפשוט ביותר ויתקינו בצורה המושלמת ביותר, שתספק לנו את מירב האפקטיביות שלו.

שיכפול אמצעי מיגון

כמה פעמים הפקדנו בידיו של מנעולן מפתח לשכפול והתאכזבנו? שיכפול של מפתחות ושלטים צריך להיות מדויק ביותר, אחרת ניתקל בקשיים בשימוש בהם או שלא נוכל להשתמש בהם כלל. מנעולן טוב ומקצועי ידע לשכפל את אמצעי המיגון בצורה המושלמת ביותר, שתחסוך לנו טרטור מיותר, בזבוז זמן וכסף.