כל המידע על עיצב גינות, התקנת פרגולות וסוככים וגידול חיות מחמד

חיפוי אבן

עוברים לדירה חדשה? מחפשים דרך לרענן את עיצוב הדירה? רוצים לשדר אוירה ואופי מיוחד? הקירות יעשו את זה עבורכם!

אם בשנות ה- 70 היה נהוג להשתמש בטפטים לצורך השגת מראה ייחודי לקירות הדירה ולחדרים עצמם,  הרי שהיום חיפוי אבן הוא התשובה של מעצבי הפנים של שנות ה-2000.

חיפוי אבן מאפשר לנו לנצל בצורה נכונה את האיכות של החומר בצורה כזאת שהוא ישמש לבידוד מפני קור וחום ובנוסף ימנע רטיבות, רעשים ונזילות.

השילוב של אבני חיפוי ביחד עם צביעה יוצרים מראה שלם ומלא יותר לדירה. בישראל, בגלל המגוון הרחב של האבנים הנמצאים בה, אפשרויות העבודה בעזרת חיפוי אבן כמעט ואינן מוגבלות.

כיצד מבצעים חיפוי אבן?

חיפוי אבן איננה המצאה של השנים האחרונות, למעשה, שימוש בחיפוי אבן קיים אצל האדם עוד מראשית קיומו אולם רק בשנים האחרונות אנו עדים למהפכה היצירתית והדקורטיבית המתבצעת באמצעות שימוש בחיפוי אבן למטרות של עיצוב. את החיפוי מבצעים על פי רוב בעזרת אבנים דקות למרות שאפשר להשתמש גם באבנים עבות יותר, אולם הן יצריכו מאיתנו הרכבה מסובכת ומורכבת יותר המתבצעת בעזרת קשירות מיוחדות.

חיפוי אבן לא רק שנחשב כאחד הטרנדים החמים יותר בעולם עיצוב הפנים כיום, הוא גם מקנה למשתמש בו יכולות אלסטיות ומגוונות מבחינת העיצוב החדש והמודרני.

להבדיל מאלמנטים עיצוביים אחרים אותם ניתן לעשות לבד, חיפוי אבן היא עבודה אותה רצוי להשאיר לקבלן או לאנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ולהינות מתוצאה מרהיבה, איכותית, פרקטית ועמידה לאורך זמן.

אם אתם עומדים לקראת מעבר דירה או עיצוב הדירה מחדש, בדקו את האפשרות של חיפוי אבן לקירות הבית שלכם.