פרגולות אלומיניום סנטק

סגירת חורף

בזכות סגירת חורף אפשרי בהחלט גם בחורף להתענג על כוס משקה במרפסת או בבית קפה עם גינה

מי מאיתנו לא אוהב להתרווח על הכסא ולשתות ברוגע כוס משקה קר או חם. יש כאלו שיעדיפו להתחיל את הבוקר עם קריאת העיתון וספל קפה מהביל, אחרים מעדיפים לקחת פסק זמן באמצע יום העבודה, בין מטלות היומיום ויש כאלה שיוכלו ל"גנוב" כמה דקות של שקט רק בסוף היום או יעדיפו דווקא בילוי עם בני הזוג ו/או עם חברים בבית קפה.

מזג האוויר במדינתנו מאפשר לנצל את המרפסות ואת הגינות ברוב ימות השנה ולהינות מהאוויר הפתוח וטוב שישנם פתרונות, שמאפשרים לנו גם בימות החורף, כשקר וגשום להמשיך לשתות קפה במרפסת.

סגירת חורף מספקת לנו הגנה מהקור, מהגשם ומהרוחות. כמה כיף לשבת בניחותא במרפסת או בגינה של בית קפה, לחמם את הידיים על ספל משקה חם או להתענג על מרק חם, להתחמם גם לצד פיטריות החימום ולהסתכל על טיפות הגשם, שמקישות על החלון.

סגירת חורף למרפסת ולבית קפה

ישנן 2 סוגים של סגירת חורף : קבועה וזמנית.

סנטק - סגירת חורף באמצעות פרגולות אלומיניום

סגירת חורף למסעדה – התמונה באדיבות "סנטק"

סביר להניח, שאם יש לכם מרפסת בבית, תעדיפו את הפתרון הקבוע, שיאפשר לכם להתייחס למרפסת כאל חדר נוסף בבית, שבו אפשר להציב רהיטים כל ימות השנה. הרי רהיטים לא יכולים לעמוד ללא הגנה גם מפני השמש וגם מפני הקור. למרות שיש מספר סוגים של סגירת חורף, כדי שתוכלו להנות לכל אורך השנה מהנוף שבחוץ, נראה שתעדיפו את סגירת החורף מזכוכית.

לעומת זאת אם יש לכם בית קפה, תעדיפו את הפתרון הזמני, סגירת חורף מבד או מסוכך, שאפשר להסיר אותה, כשהקור עוזב אותנו. בדרך זו הלקוחות שלכם יוכלו להנות בימי הקיץ מהשמש.

סוגי סגירות חורף

  • סגירת חורף מבד – אחרי שהשקעתם כל-כך הרבה בעיצוב המרפסת, הגינה או בית הקפה, תרצו להתאים גם את סגירת החורף לאותו עיצוב. השימוש בבד לסגירת חורף מאפשר לשמור על אותו סגנון עיצוב, צבע ואווירה ואם תרצו תוכלו גם להוסיף חלונות ופתחים דקורטיביים לפי אותו קו עיצובי. היתרון הגדול של סגירת חורף מבד הוא היכולת להתאים אותו לכל מקום ואזור. אנשי המקצוע יכינו עבורכם מסגרת אלומיניום, שתצבע בצבע אל-חלד מיוחד ולבסוף ילבישו את יריעות הבד האטומות מפוליאסטר על מסגרת האלומיניום.
  • סגירת חורף מזכוכית – אם הקו העיצובי שלכם מתאים לזכוכית, כנראה תעדיפו אופציה זו, למרות שהיא יקרה יותר, אבל מהירה, יעילה ודקורטיבית. בשיטה זו מניחים את הזכוכית על בסיסי אלומיניום ויוצרים חדר זכוכית מקורה.
  • סגירת חורף באמצעות סוככים – גם פתרון זה מאפשר לכם לשמור על הקו העיצובי האהוב עליכם. אפילו הפתיחה יכולה להשתלב בסגנון העיצובי  – פתיחה ידנית על ידי חבל או באמצעות הפעלה חשמלית באמצעות מתג או שלט רחוק. פתרון זה משלב זרועות אלומיניום עמידות במיוחד גם כנגד רוח חזקה עם יריעות שמשונית PVC. רק תצטרכו לבחור את הסוכך המועדף עליכם מבין ההיצע הרב של סוככים הרמטיים ובעלי עמידות מפני רטיבות וחדירת נוזלים.

מעוניינים לדעת עוד אודות פרגולות אלומיניום איכותיות לסגירת חורף וקירוי במרפסת, בחצר או בגינה שלכם? מחפשים פרגולה חשמלית לסגירת חורף למסעדות או לבתי קפה? הכירו את "סנטק" – פרגולות אלומיניום חשמליות ייחודיות ואיכותיות. למידע נוסף הכנסו לאתר סנטק ובחרו את הסוכך המתאים לכם.