כל המידע על עיצב גינות, התקנת פרגולות וסוככים וגידול חיות מחמד

פרגולות עץ

פרגולות מעץ הפכו בשנים האחרונות לטרנד אמיתי הצובר תאוצה גדולה. יותר ויותר בעלי בתים פרטיים ודירות, מוסיפים פרגולות עץ כתוספת דקורטיבית ופונקציונאלית לבית. פרגולות עץ משתלבות בצורה מושלמת במרפסות ומשלימות את העיצוב הכללי של הבית וריהוט הגן.

הוספת פרגולה לבית מאפשרת הנאה מרבית מישיבה במרפסת בכל עונות השנה. פרגולה הנבחרת בקפידה משדרת מראה יוקרתי וטבעי בכל מקום בו מציבים אותה.

פרגולות עץ – אילו סוגים קיימים? 

פרגולות עץ תלויות 

אלו הן פרגולות עץ הנתמכות ע"י כבלים מברזל המקובעים לקיר הבית. מכיוון שבמקרה זה מדובר על פרגולות עץ יוקרתיות ויקרות אשר אינן מתאימות לקיבוע בכל מקום, יש צורך בתכנון מוקדם הנעשה ע"י מהנדס מורשה. היתרונות העיקריים של פרגולות עץ אלו שהן אינן תופסות מקום רב כיוון שאינן זקוקות לעמודי תמיכה. בנוסף, אין פגיעה בריצוף והן מוסיפות מראה לבית מראה ייחודי ויוקרתי.

פרגולות עץ מעץ רב שכבתי

פרגולות עץ אלו הן פופולאריות ביותר בזכות הגמישות העיצובית ויכולת ההתאמה לדרישות הלקוח. כל פרגולה בנויה מעץ שעשוי משכבות המודבקות אחת לשנייה המאפשרות מגוון חתכי רוחב ועובי של הקורות התומכות. יתרונותיה של פרגולה זו מעץ הם המראה הנקי, החוזק והעמידות הגבוהה.

פרגולות עץ מעץ גושני

פרגולות עץ אלו מתאפיינות בקורות עץ גדולות ומראה מאסיבי. המראה הכפרי של פרגולות עץ אלו הופך אותן לאהובות בקרב צרכנים רבים, הן יכולות להתאים לצימרים וגם לבתים יוקרתיים.

פרגולות עץ מעץ אורן פיני

פרגולות עץ אלו עשויות מלוחות צרים וארוכים של עץ אורן פיני, המשתלב בצורה נהדרת עם הנוף הטבעי.

פרגולות עץ ניתן לראות בכל רחבי הארץ. כאמור יש לשים לב אילו פרגולות עץ בוחרים. במקרה של פרגולות עץ תלויות, רצוי להתייעץ עם מהנדס מורשה לפני ביצוע הקנייה. כך, באמת תוכלו ליהנות באופן בטיחותי ממלוא החוויה של פרגולת עץ תלויה.

לגבי שאר הסוגים של פרגולות עץ, תוכלו להרכיב אותם בעצמכם. זאת אחרי שתבחרו את הפרגולה שמשתלבת בצורה הכי טובה, עם המראה העיצובי והטבעי של הבית.

מהר מאוד תגלו את היתרונות האיכותיים של פרגולות עץ, מעבר לתוספת העיצובית המרשימה לבית, פרגולה הופכת למקום מפגש של המשפחה, בו היא מבלה זמן איכות יחד. בנוסף, הוספת פרגולות עץ מאפשרת אופציית אירוח נוחה ונעימה כאשר מזמינים את המשפחה או כשמגיעים אורחים לבקר.

כתבות נוספות:

פרגולות אלומיניום