כל המידע על עיצב גינות, התקנת פרגולות וסוככים וגידול חיות מחמד

ריהוט לגינה

ריהוט גן הוא אחד הדברים היפים ביותר שיש: עיצוב מעניין של ספה, כורסא, כיסא או ערסל, המעוצב בצורה שונה ומיוחדת.

עיצוב "פינות זולה"

ריהוט גן מעניק לכם מגוון אפשרויות על מנת שתוכלו לעצב את "פינת הזולה" שלכם כראות עיניכם. פינת הזולה יכולה להיות שולחנות עץ קטנטנים ומשקיפים אל הגן או פינה מחוץ לבית שלכם, הרעיון הוא שאתם יכולים לבחור ולעצב את "הפינה" שלכם כפי שתמיד חלמתם לעצב אותה.

חשוב שהריהוט ישתלב באופן הרמוני עם נוף הגן, הפרגולה, הצמחיה והפרחים, הן מבחינת סגנון ואוירה והן מבחינת קשת הצבעים. כל אחד אוהב לחשוב שהוא מעצב יותר טוב מכולם, ואכן כל אחד מאיתנו יודע בדיוק איך הוא רוצה את פינת הזולה שלו בחצר. בעזרת ריהוט גן תוכלו לעשות את מה שתמיד חלמתם עליו אבל אף פעם לא העזתם להגשים – לשלב, להעיז, להפתיע. ללכת עם החלומות שלכם עד הסוף.

חברת "זולה" משווקת פינות ישיבה לחצר, לגינה ולכל מטרה, בסטנדרטים גבוהים ללא פשרות. הסטנדרטים הגבוהים באים לידי ביטוי הן בעיצוב המוצרים אבל לא פחות חשוב מזה גם בטיב ואיכות חומר הגלם ממנו הם מיוצרים.

ב"זולה" תמצאו כיסאות גדולים וכיסאות קטנים, שולחנות בגדלים שונים ומשונים, ועוד מגוון מוצרים מעניינים במחירים תחרותיים. ל"זולה" קולקציית ריהוט לגן הכוללת רהיטי עץ: ספסלי עץ, שולחנות נמוכים, כורסאות שיזוף וגולת הכותרת.. פינות "זולה"…