מעבר דירה מידע רעיונות וטיפים

פינוי תכולת דירה וניקיון

קיבלתם דירה בירושה מלאה בציוד ישן וחסר ערך? אתם עוברים להתגורר בחו"ל ורוצים להשאיר מאחוריכם ציוד רב? ההורים שלכם עוברים להתגורר בדיור מוגן ולא זקוקים לכל מה שצברו בדירתם לאורך השנים? בבניין שבו אתם גרים יש מקלט, מחסן, חצר משותפת, או גג שבמשך שנים משמשים את דיירי הבניין כמזבלה אליה נשלח כל מה שאין בו חפץ, כולל פסולת שיפוצים ובניין? אתם מנהלי עזבון או עורכי דין הממומנים על המכירה של נכס העמוס בריהוט וחפצים ישנים? אתם תוהים מה תעשו עם כל הציוד הזה? שירותי פינוי דירה הם בדיוק בשבילכם!

למי מיועד פינוי דירה?

פינוי דירה מיועד למי שרוצה לפנות דירה מכל תכולתה, לפנות ציוד וחפצים שנאספו והצטברו במשך שנים, לפנות מחסנים ומקלטים מוזנחים, לפנות גגות של בתים משותפים, לפנות דירות ירושה, לפנות גינות וחצרות מוזנחות, לפנות חנויות ומשרדים עזובים, וגם למקרים של מעבר דירה, לאחר שאורזים ומעבירים את הרהיטים והחפצים הרצויים ורוצים להיפטר ממה שנשאר.

פינוי דירה מבוצע על ידי חברות מקצועיות בתחום אשר ממיינות את תכולת הדירה וזורקות את האשפה והזבל לאתרי האשפה המתאימים.

איך מתבצע פינוי דירה?

לאחר פינוי התכולה, מתבצע ניקיון יסודי וחיטוי שלה, והדירה מוכנה למעשה למכירה, השכרה או מגורים. פינוי דירה נעשה גם במקרים קשים של פינוי מרתפים או דירות שהיו סגורות במשך זמן רב. במקרים כאלו מומלץ להיעזר בשירותן של חברות פינוי מקצועיות אשר מתאמות את פעילותן עם מחלקת התברואה ויש להן את הכלים, הציוד והידע לשימוש באמצעי בטיחות וזהירות.

חברות פינוי רבות יתרמו את הבגדים, הרהיטים והחפצים שנמצאים בדירה, ועדיין במצב טוב, לנזקקים. ישנן חברות שיציעו לקנות מכם את תכולת הדירה ולמוכרה בחנויות יד שנייה, וישנם חברות שלא גובות תשלום כלל על פינוי הדירה ועושות זאת בתמורה לציוד ולחפצים שנמצאים בה.

כך שבתחום זה של פינוי דירות יש רווח כפול – גם פינוי וניקיון של הדירה והכנתה למגורים או למכירה, וגם תרומה לא מבוטלת לסביבה על ידי הפחתת כמות הזבל הלא אורגני שנזרק למזבלות מזהמות, העלאת המודעות לשימוש במוצרים מיד שנייה ותרומה לנזקקים.