מעבר דירה מידע רעיונות וטיפים

שרותי אחסון תכולת דירה

אתם עוברים דירה, אבל היא צריכה קודם כל לעבור כמה שיפוצים ושיפורים, ולכן תהיה מוכנה רק בעוד שבועיים-שלושה? ומה עושים אם הקונה של דירתכם הישנה מתעקש שהוא מסכים לשלם את המחיר שביקשתם אך ורק אם תפנו בעוד שבוע?

עד לפני כמה שנים לא ממש הייתה ברירה. או שנאלצתם להוריד את המחיר על מכירת הדירה בכדי להישאר בה ממש עד יום כניסתכם לחדשה, או שלא נותרה ברירה אלא לשלם סכומים אדירים לחברה או שתיים שהחזיקו לבדן במונופול בתחום אחסון הדירות בארץ. ואולי בלית ברירה בחרתם לאחסן חלק מתכולת הדירה אצל חברים וחלק אצל משפחה? כיום ישנם לא מעט חברות המתמחות באכסנת תכולת דירות ובמחירים הוגנים.

מתי עוד צריך שרות של אחסון דירה?

תתפלאו עד כמה זה שרות מבוקש!


כשנוסעים לחו"ל לתקופה ארוכה, כאשר משפצים דירה או כאשר הדירה הנוכחית כבר לא יכולה לאחסן הכל אבל אתם רוצים לשמור על כמה שיותר.

לעיתים מגיעה תוספת נחמדה למשפחה בדמותו של תינוק חמוד ומכיוון שלא בטוח שזה האחרון (וכן ירבו!), צריך מקום לאחסן את העגלה אחרי שיגדל ושאר הדברים שלו לבא בתור. גם זוגות צעירים לעיתים מעדיפים לגור עוד קצת אצל ההורים לפני שמשכירים דירה ואין להם היכן לאחסן רכוש שנצבר וגם זוגות גרושים לעיתים נזקקים לשרות הזה עד שהם מתארגנים מחדש כל אחד במקום חדש.

אחסון תכולה מהוה מעין מחסן נוסף, אותו אתם שוכרים במחיר זול יותר ממחסן במקום מגורכם, והוא משמש אתכם לאחסון רהיטים, ציוד  או מסמכים שאינכם משתמשים בהם באופן שוטף.

תחום אחסון תכולת דירות בעקבות מעבר דירה הפך ליותר פשוט וזה אפילו יכול להתבצע במחירים הוגנים.

מה כולל השרות שמעניקה חברה לאחסון תכולת דירה?

רוב החברות היום נותנות שירותי אחסון מא' ועד ת' הכולל פרט לאחסון גם ייעוץ מקצועי כיצד לארוז את תכולת הדירה בדרך הנכונה והחסכונית ביותר וכן שירותי שינוע של תכולת הדירה הכולל פריקה וארגון של כל הפריטים בתוך המחסנים לטווח ארוך.

חברה אמינה וטובה עומדת בכללי בטיחות, תחזוקה והיגיינה מחמירים המבטיחים שרכושכם יהיה בטוח מפני מכרסמים, טפילים, שריפות וכמובן גניבה.

כמה עולים שרותי אחסון?

עלויות האחסון לחודש הן של 400 – 500 שקלים לתכולת דירת 2 חדרים. אחסון דירת 3 חדרים תעלה לכם בממוצע 550-700 ₪, לתכולה של 4 חדרים תאלצו להיפרד מ- 750 – 950 ₪ ולדירת 5 חדרים מעלה, לשלם סכום חודשי של בין 1000-1200 ₪.

כיצד נקבעים מחירי האחסון?

השיטה היא לפי יחידות אחסון המחולקות לקובים, או במילים פשוטות יותר – נפח התכולה.  לכן מה שמעניין אתכם כשאתם באים להשוות מחירים בין חברות אחסון שונות הוא המחיר לקוב ולא לבקש מחיר כולל.  ברגע שקיבלתם מחיר לפי קוב, יותר קל להשוות מחירים ואז להחליט על הכדאי יותר.

בכל מקרה, אלא אם כן זה ממש לא מתאפשר לכם מבחינת לוח הזמנים, כדאי לעשות מאמץ ולא לסגור עם חברה זו או אחרת הסכם אחסנה לפני שראיתם בעיניים שלכם את המחסנים.