ועד בית אאוט– חברת אחזקה אין

במשך שנים רבות היו ועדי הבתים מצליחים להסתדר באופן יחסי בכל הקשור לאחזקת הבניין, אך עם השנים הבניינים גדלו ונוצרו בעיות חדשות וחברות ועד הבית כבר לא מצליחות לעשות הכל. כתוצאה מכך, הדיירים בבניין מתחילים להתלונן ולהתמרמר והעבודה לא נעשית כנדרש. בדיוק בשביל זה יש חברות אחזקה שדואגות לניקיון המבנים שלכם, הכל כולל הכל.

עבודה איכותית בחיסכון כספי

חברות אחזקה מבצעות ניקיון מבנים מלא החל מחדרי המדרגות, המקלט, קומת הקרקע, קומת הגג, מחסן, מעלית ומסדרונות ועד לפרטים הקטנים שכוללים גינון, ריקון פחים ועוד. בנוסף לכך, חברות אחזקה דואגות לתחזק את כל מה שמצריך תחזוק, בין אם מדובר בבעיות של צנרת או בעיות של חשמל. אם אתם נתקלים בנורה שרופה במסדרון – אין לכם מה לדאוג, חברת האחזקה תבצע מעקב שבועי על הבניין שלכם ותדאג לשלוח חשמלאי מוסמך שיבצע את העבודה במהירות ובמקצועיות.

שימוש בחברות אחזקה על מנת לתחזק את הבניין שלכם מועיל לא רק בעבודה השוטפת אלא גם בניהול של הכספים. בעוד שועד הבית היה אוסף כסף מהדיירים ולפעמים היו קצת בעיות בעניין, חברת האחזקה עושה זאת עבורכם ומשקיעה את הכסף שלכם כנדרש כדי שהעבודה שהדיירים רוצים תתבצע ביעילות ובחיסכון כספי. חברת האחזקה מחזיקה עובדים מקצועיים שמתמחים בתחומים שונים כמו למשל חשמלאי, מתקן מעליות, שיפוצניק, שרברב ועוד. כל אלו יהיו לשירותכם בעת הצורך.

גם למשרדים

חברות אחזקה מועילות לא רק לבנייני מגורים אלא לכל תחום. למשל, בנייני משרדים שמנוהלים על ידי חברה גדולה לא צריכים להעסיק עובדי ניקיון מטעמה אלא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון \ חברת אחזקה שתעשה זאת עבורה. היא תספק את העובדים שקיבלו הכשרה, את חומרי הניקיון והכלים השונים. במקרים מסוימים יידרשו עבודות ניקיון מתקדמות יותר כמו למשל עבודות פוליש והברקה או הדברה ולכן שימוש בחברת אחזקה שכבר יש לה את כל הכלים האלו חוסכת לכם כפליים. גם בכסף וגם בכאב הראש בחיפוש אחר אנשי מקצוע.

כשמישהו מרוצה מחברת האחזקה שלו הוא נשאר איתה לאורך זמן ובנייני מגורים ומשרדים רבים ברחבי הארץ כבר עברו לשימוש בחברות אחזקה במקום בועדי בית. ככה צריך!