פוליש – ניקיון יסודי לבית או לעסק

חברות רבות נוהגות לשכור את שירותי חברות הניקיון ובדרישה לניקיון פוליש, בדרך כלל נהוג לשכור חברות לשירותי ניקיון על מנת שיבצעו עבודות פוליש במקום, בעיקר כאשר החברה נמצאת בעת שיפוץ, ולמעשה רוצים ניקיון יסודי, לאחר שבוצע במקום "ניקיון קבלן".

הזדמנות בה בה תידרש חברת הניקיון לבצע ניקיון פוליש, הוא במקרה לדוגמה של העברת פקידים – במצב כזה הלכלוך נעשה רב ויש צוריך בפוליש. במגזר העסקי ניתן למצוא את ניקיון הפוליש זמין ושכיח, ודוגמה נוספת לכך היא במקרה של משבר – הצפה במשרדים, שטיחים מקיר לקיר ספוגי מים, או שפיכה של נוזל כזה או אחר במקום, גם במצבים אלה פוליש הוא הפתרון.

במגזר הפרטי לעומת זאת, ניקיון פוליש הינו הרבה פחות נפוץ, כשם שאין באמת צורך בו. לרוב במגזר הפרטי יבצעו ניקיון פוליש בעת כניסה לבית חדש, וברוב המקרים על פני מרצפות הבית, קרמיקה או אריחי שיש, גרניט פורצלן וכן הלאה – אין הבדל ברמת ביצוע הניקיון, כשמודבר בפוליש כמובן, בסוג האריחים הנמצאים בבית. מטרת ניקיון הפוליש בבית, הוא בעיקר בשביל שיהיה מבריק, או כמו שנהוג לומר – שהמרצפות יהיו כמו מראה, ואוכל לראות את עצמי בהשתקפותי.

אך שימו לב, גם בגזרת הפוליש, על אף שניתן לבצע ניקיון פוליש כמעט על כל דבר, ישנם סייגים ויש לעשות הבדלה בין סוג ניקיון אחד למשנהו. יש את הפוליש ווקס למרצפות, ישנה הברקה קריסטלית, וכן יש אף ניקיון פוליש לפרקטים.

מחירי פוליש

ולסיום, כמובן שנבחר לסכם בשאלת השאלות – כמה זה עולה לנו? ובכן, אין ספק כי שירותי ניקיון המוצעים ע"י חברות הניקיון אינם זולים. למרות שלבטח ניקיון פוליש נשמע לכם מורכב ומסובך, תתפלאו לשמוע שמדובר במכונה אחת, עם עיגול בחלקה התחתון אשר מופעל באמצעות חשמל, המבריש, מצחצח, מבריק, משפריץ מים וסבון ובכך דואג לנקיון מירבי. למרות כל זה, ועל אף שניתן לומר דיי בבטחה שניקיון מסוג אחר אולי אף קשה יותר לביצוע, מחירי הפוליש יחסית יקירים.

אז בלי ללכת סחור סחור, ניקיון ופוליש לדירת שלושה חדרים, הכוללת ניקיון ופוליש ווקס למרצפות, בהנחה שמדובר בדירה בגודל 60 מטרים רבועים, יעלה לנו בין 1,000 ₪ ל-1,300 ₪.

דירה דומה לזו, רק בגודל של 4 חדרים, ואשר חולשת על פני 80 מטרים רבועים, ניקיון פוליש יעלה לנו כבר בין 1,300 ₪ ל-1,700 ₪. וכן הלאה, לנקות באמצעות פוליש דירת 5 חדרים בגודל 100 מ"ר, יעלה לנו בין 1,500 ₪ ל-2,200 שקלים חדשים.

המחירים כמובן משתנים מנותן שירות לנותן שירות, אבל אלה פחות או יותר סביבות המחירים הנפוצים בשוק. בהצלחה בניקיון.