כלי עבודה לשיפוץ דירה

מסור עץ, מברגות וכלי עבודה נוספים שתצטרכו בשביל לשפץ את ביתכם

החנויות המתמחות והרשתות השונות מציעות מגוון רחב של כלי עבודה מצוינים. מלטשה, מסור עץ, מברגות, בוקסות, פלאיירים, מזמרות, קונגו, מפתחות אלן, פטישים – זוהי רשימה חלקית בלבד של כלי עבודה איכותיים שיש בנמצא. יש כלי עבודה שמיועדים למקצוענים ויש גם כלי עבודה שיתאימו מאוד לקהל הרחב, לאנשים שרוצים לשפץ ולתקן את ביתם או פריטי תכולה שונים. אילו כלים יעזרו לכם לבצע את העבודה בשיטת "עשה זאת בעצמך"?

מסור עץ – מגוון מסורים למגוון פעולות

אחד מכלי העבודה הבסיסיים ביתר, שאף בית ואף ארגז כלים לא יהיה שלם בלעדיו הינו המסור. אך יש הרבה מאוד סוגים של מסורים, לכל אחד תכלית שונה ופונקציות שונות. בשביל לשפץ את הבית שלכם, בשביל לתחזק את הבית או את הגינה כדאי להחזיק מסור עץ שיתאים לצרכיכם. מסור כזה יכול לאפשר לכם לקצץ ענפים של עץ שצמחו יתר על המידה. מסור כזה יכול לסייע לכרות עץ בשלמותו, לקצץ שיחים וכן לחתוך לוחות עץ לצורך בנייה ושיפוץ.

כמובן שיש להתאים את סוג המסור שאתם קונים לסוג הפעולות הדרושות. למשל, יש מסור עץ שולחני המקובע למקומו ואיננו ניתן לטלטול. בנוסף, יש גם דגמים של מסורים ידניים ויש גם מסורי שרשרת הפועלים על בנזין ואשר יש להם עוצמה ניכרת ביותר.

פתרונות לעבודות אלקטרוניקה

אילו עוד כלים תצטרכו מלבד מסור עץ? אם אתם מתכננים לבצע שיפוצים ותיקוני אלקטרוניקה, אם אתם מתכננים להתקין בעצמכם שקע או תקעים, החלפת גופי תאורה וכיוצא בזה, תצטרכו ללא ספק גם כלי עבודה לאלקטרוניקה. מברגים, באופן כללי, נחוצים בכל בית, למגוון פעולות, לחיזוק ושחרור ברגים, להרכבה או לתיקון רהיטים, להתקנת גופי תאורה. יש לשים לב כי כאשר עובדים עם מערכת חשמל, דרושים מברגים מיוחדים. כמו כן, יש גם כלים להסרת בידוד לכבלים, ישנם קטרים ופליירים מיוחדים שמותאמים לסוגי פעולות בכבלי חשמל, תיקונים ושיפוץ.

מברגות ופטישים איכותיים

מי שמחפש כלי עבודה למכירה, כדי לשפץ את הבית, זקוק מטבע הדברים גם לפטישים איכותיים. חשוב לדעת כי ישנם סוגים מגוונים של פטישים, חלקם מתאים מאוד לטיפול במסמרים, אך יש גם דגמים לעבודות עדינות, כגון פטישי גומי. יש דגמים שמאפשרים לבצע עבודות מתכת ויש גם דגמים שמצוידים בקצה שיכול לחלץ מסמרים בקלות. ומה עוד? יש גם פטישים כבדים שיכולים לשבור קירות ואבנים.

עוד כלי עבודה שישמש אתכם לשיפוץ הבית נקרא מברגה. זהו כלי עבודה חשמלי, בדרך כלל מצויד בסוללה נטענת. בעזרתו ניתן בקלות לשחרר ולהדק ברגים, גם כאלה שתפוסים חזק במיוחד. יש מברגות ומקדחות משולבות, שניתן לרכוש בתוספת סט של מקדחים איכותיים להתקנת דיבלים וקידוחים.

מלטשות ופתרונות מדידה

עוד כלי עבודה שיוכל לסייע בשיפוץ הבית נקרא מלטשת. באמצעות הכלי המתאים תוכלו להחליק וללטש כל משטח, לכל מטרה. ניתן להחליק קירות, להסיר חלודה, לשייף בקלות וללא מאמץ. חובבי השמות המוכרים והמותגים יכולים למצוא את מבוקשם בדמות מלטשת מקיטה, למשל. זהן כלי חזק, בעל עוצמה ובקיצור – איכות גבוהה.

גם פתרונות מדידה כדאי לשלב בתוך ארגז כלים מאובזר. פתרונות למדידה יכולים לכלול מכשירים למדידת מתח אך גם מכשירים וכלים למדידת מרחקים וזוויות. פלס, למשל, יסייע לבדוק האם משטח הינו ישר – רצפה, רהיט, קיר. יש גם מכשירים מתוחכמים הפועלים באמצעות טכנולוגיית לייזר למדידת טווחים ומרחקים. כלים נוספים שיכולים להתאים לכם כוללים מפתח שבדי ומפתח צינורות, כלי צביעה, רולרים ומברשות, מסור גרונג, פטישוני חציבה ועוד.