טיפים לעיצוב דירה, עיצוב פנים והוס סטיילינג

פתרונות אחסון לבית

ישנם איזורים בבית, כגון חדרי ארונות, מרתפים, עליות גג, מזווים ומחסנים אשר משמשים בעיקר לאחסון חפצים שונים ופעמים רבות האחסון בהם הוא בעייתי והמקום נראה, איך לומר, כמו בלגן אחד גדול. גם באיזורי השירות בבית, כמו המטבח וחדר הרחצה, אנו מאחסנים פריטים רבים ויש צורך שיהיו נגישים ושהארגון שלהם בתוך הארונות, המדפים ובכלל יהיה יעיל ונוח לשימוש.

ריבוי המוצרים שכל אחד מאיתנו רוכש ומחזיק בביתו גורם לכך שאין מקום בבית לכל הדברים, ולרוב, כשאין מקום – אין סדר. מכיוון שאין באפשרות רובנו להגדיל את הבית בלי סוף, ובכל זאת אנו ממשיכים לצרוך מוצרים חדשים יש צורך בפתרונות אחסון חכמים. מעצבי פנים וחנויות עיצוב למיניהן מציעות מגוון פתרונות אחסון יעילים לכל חדרי הבית והפריטים השונים: מכלי עבודה וגינון ועד צעצועים, בגדים וכלי מטבח. להלן כמה מהפתרונות הפופולוריים ביותר:

פתרונות אחסון נעליים

אחסון נעליים הוא בעייתי ברוב הבתים, ובייחוד לאספני נעליים המחזיקים בביתם מספר רב של זוגות נעליים… בשוק קיימים מגוון פתרונות אחסון החוסכים מקום, כולל מדפים ומתלים המאפשרים מקום אחסון רב, ארונות יחודיים לאחסון נעליים וקופסאות אחסון. קופסאות פלסטיק שקופות הם פיתרון נחמד וזול, ניתן לערום בתוכם נעליים רבות ועדיין להיות מסוגלים לראות מה יש בפנים.

פתרונות אחסון למטבח

עיצוב המטבח כולל בתוכו פתרונות אחסון שיכולים לעזור בארגון כל מה שצריך במטבח: ממתלים לסירים ומחבתות, דרך כלים לסוכר, תה וקפה ועד למגוון פתרונות לאחסון יעיל בתוך מגירות וארונות.

פתרונות אחסון – מחסנים

מחסן מהווה פתרון יעיל וזול לאחסון של חפצים אשר אינם נמצאים בשימוש יומיומי. בקרב רבים מחסן מתקשר עם מקום קטן, חשוך, מעופש ומבולגן, אך אין זה חייב להיות כך. פתרונות האחסון הקיימים כיום כוללים מגוון רחב של מחסני פלסטיק, פח, מתכת או עץ, המאפשרים בנייה של מדפים בתוכם ומתלים מסוגים שונים המסייעים לשמירה על הסדר והיעילות במחסן.

בנוסף, קיימת אפשרות של שכירת מחסן לתקופות זמן משתנות. אין לכם מקום בבית לאחסן צעצועים ובגדים של הילדים ואתם רוצים לשמור אותם לכמה שנים? חברות המציעות שירותי אחסון יעמידו בפניכם תא פרטי עם מנעול בו תוכלו לאחסן את כל אשר תחפצו בו.