כך דירות יוקרה בתל אביב ימכרו הרבה יותר מהר

כיועץ נדל"ן אני נשאל לא פעם על ידי בעלי דירות יוקרה למכירה בתל אביב כיצד ניתן להחיש ולזרז את תהליך המכירה?

התשובה הראשונה שלי היא שלא רצוי למכור מהר דירת יוקרה או כל דירה אחרת, ובכלל צעדים גדולים ומשמעותיים בחיים לא צריך לעשות בחופזה. לאחר שהמוכרים הפוטנציאליים מסכימים איתי באופן עקרוני, הם מסבירים לי שהם כבר בזבזו הרבה זמן בניסיון למכור את דירת היוקרה שלהם בתל אביב וכעת הם דחוקים בזמן. במקרים כאלו, ויש לא מעט כאלו מקרים, אני ממליץ על הפעולות הבאות. פעולות אלו יכולות לזרז את התהליך מבלי לוותר על רווחיות העסקה.

הערכת שווי דירת היוקרה

דבר ראשון אתם חייבים לדעת מה הוא ערך השוק של דירת היוקרה שלכם בתל אביב. ולא, זה לא מספיק לשאול שכן שקנה דירה סמוכה לכם בכמה הוא רכש את הדירה. זה לא נקרא סקר שוק, זה סקר שכן. אני לא חושב שזה טעות לשאול את השכן, זה אפילו חכם, אבל זה רק חלק מהעבודה. בעולם הנדל"ן יש 2 ממדים שחייבים להכיר: ערך הדירה האמיתי וערך הדירה בשוק, ולא תמיד יש מתאם ביניהם. למעשה רק לעיתים רחוקות יש מתאם ביניהם. לכן, השלב הראשון הוא סקר שוק מקיף. אפשר לפנות לשמאי מקצועי או לסוכן נדל"ן מיומן ולבקש מהם הערכות עבור שווי דירת היוקרה שלכם. הם יגידו לכם גם מה ערכה האמיתי של דירת היוקרה, אך הם גם יגידו לכם מה הסכום המקסימאלי שתוכלו לדרוש עבורה. כלומר, הם יכולים לעזור לכם למקסם את המכירה, וזה חשוב כי זה כסף גדול.

פרסום חוצה ערוצים

לאחר שמקבלים הערכה מקצועית של שווי הנכס היוקרתי מגיע הצעד הבא. בשלב זה מומלץ לפנות לכל ערוצי הפרסום העומדים לרשותנו. רבים מהלקוחות שלי טוענים שהם כבר פרסמו את דירת היוקרה שלהם בעיתונים, ברשת ויש כאלו שסיפרו לי שמרוב ייאוש הם החלו לתלות מודעות על עצים ברחבי תל אביב…

לאחר חקירה מעמיקה יותר עם לקוחות ממהרים שכאלו אני מגלה שהם אכן העלו מודעות לרשת, רק שטקסט מביך והתמונה עקומה וזה מסביר מדוע הם לא נשטפו בטלפונים של רוכשים פוטנציאליים. אבל שיווק נכסים ברשת לא נעשה לאחר יד. צריך טקסטים מוכרים, תמונות מרהיבות, לדעת היכן לפרסם ועם מי לדבר. צריך להשקיע בפרסום, לחשוב, לעבוד קצת, לעשות סרטון וידאו, בוק צילומים שישקף את יוקרתה של הדירה ויתרונותיה ורק אז כשיש את כל החומר לצאת ולפרסם.

סוכנויות נדל"ן שמתמחות בשיווק דירות יוקרה למכירה בתל אביב

אם הפרסום המשודרג בערוצי הפרסום השונים לא הביא את הקונים המיוחלים לדירת היוקרה שלכם בתל אביב ואתם עדיין בלץ של זמן, אז כנראה שהגיע העת להיעזר במומחים. סוכנות נדל"ן או משרד תיווך שמתמחים בשיווק דירות יוקרה למכירה בתל אביב זו הכתובת הבאה שלכם. מדובר בחברות מקצועיות שמתמחות בשוק דירות היוקרה בתל אביב ולהם יש גם כלים לעזור לכם לזרז את תהליך המכירה. תצטרכו לשלם להם שכר טרחה, כמובן, אך משרדים אלו יכולים לעזור לכם ולקדם את המכירה. לסוכנויות אלו יש מאגרים של לקוחות שמתעניינים בדירות יוקרה בתל אביב, הם מעורבים במכירות וקניות של נכסים בתל אביב והם מקושרים לאוכלוסיה הנכונה. בנוסף, סוכנויות נדל"ן ומשרדי תיווך גם מדברים אחד עם השני ויכולים לחשוף אחד את השני למתעניינים פוטנציאליים.