טיפים ועצות לרכישת דירה וקניית בית

קניית דירה להשקעה

מגדלי המגורים והמשרדים שצומחים בשנים האחרונות בעולם, עומדים בסטנדרטים גבוהים במיוחד של בטיחות ושל יוקרה ונותנים תמורה יפה למשקיעים. המתחמים השונים מתוכננים בהתאם לייעודם ומציעים חניונים תת-קרקעיים עם חניות פרטיות, לובי מפואר עם עמדת שומר, מספר מעליות בכל כניסה, מחסן לכל דירה או משרד, שירותי אחזקה ומתחמי פנאי שונים, כמו מועדון, חדר כושר ובריכה.

השקעות נדלן בחול

משקיעים רבים מזהים את הפוטנציאל העסקי הטמון בבניינים כאלה ובשנים האחרונות החלו להשקיע גם במבנים דומים בחו"ל. על מנת לרכוש נדל"ן בחו"ל, מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת ניהול מקומית, שתדע למצוא נכסים מניבים באזור אותו היא מכירה היטב ותוכל, בנוסף, גם לטפל בהשכרת הנכס ובאחזקתו.

השקעה בנכס בחו"ל יכולה להיות מניבה ביותר, אם היא ממוקמת באזור בו מבקרים הרבה אנשי עסקים, למשל, המעדיפים להחזיק דירה קטנה במקום לשכור חדר במלון הומה אדם. לאלה המבקרים באותה עיר לעתים תכופות, החזקת דירה – קנויה, או שכורה – גם משתלמת יותר וגם נותנת תחושה של בית.

אפשר למצוא מבנים אטרקטיביים למטרות אלה במנהטן, בלונדון, בבוקרשט ואפילו בסופיה שבבולגריה,. רוב הבניינים הללו ממוקמים במרחקים נוחים ממרכזי עסקים וקניות ומהווים השקעה טובה גם לרוכשים דירה למטרת מגורים וגם למטרת השכרה לאחרים.