טיפים להשכרת דירה ולשכירות דירה

כיצד תכינו דירה להשכרה?

אתם מעוניינים בהשכרת דירה? תתפלאו לדעת איך במעט מאמץ אתם יכולים להפוך את הדירה שלכם להרבה יותר אטרקטיבית. קראו כאן מה כדאי לעשות כדי להשכיר את הדירה במהירות ובמחיר טוב יותר.

פינוי

אם מדובר בדירה שירשתם או בדירה אחרת העמוסה בציוד רב, ריהוט וחפצים שונים שאינם בשימוש, וכן אם הדירה לא שימשה זמן רב למגורים והיא במצב תחזוקה גרוע, שקלו להזמין שירות של פינוי דירה אשר יפנה את הדירה מכל תכולתה ויבצע ניקוי יסודי וחיטוי שלה. שירות פינוי דירה מקצועי יבצע גם פינוי של החצר, המקלט או הגג במידה וקיימים ויש צורך בפינויים. לאחר הפינוי תוכלו לרהט את הדירה בפשטות ולהתאימה לקהל השוכרים הפוטנציאליים שלכם.

ניקיון

דירה נוצצת ומבריקה היא דירה שנמכרת ביתר קלות. לפני שאתם מציעים את הדירה להשכרה השקיעו בניקיון יסודי הכולל הברקה של המטבח, חדרי הרחצה וניגוב אבק ממקומות נשכחים. אל תזניחו את הכניסה לדירה. אם יש לכם חצר טפחו וסדרו אותה, אם הדירה נמצאת בבניין דאגו לניקיון הלובי וחדר המדרגות. חוסר ניקיון מעיד על הזנחה ואף אחד לא רוצה לגור דירה מוזנחת.

צבע

סיידו קירות מלוכלכים ועשו תיקוני צבע איפה שצריך. אם הדירה קטנה או חשוכה השתמשו בצבעים בהירים כדי ליצור תחושת מרחב. טיח מתקלף, לכלוך על הקירות וצבעים דהויים ולא מתאימים לא משדרים תחושה נעימה של דירה מתוחזקת. קירות צבועים ונקיים לעומת זאת, משדרים בדיוק את התחושה שאתם מעוניינים לשדר – דירה נהדרת במצב מצויין.

שדרוגים קלים

דברים קטנים יכולים להיות אפקטיביים במיוחד. למשל, לא תמיד יש צורך בהחלפת המטבח כולו, לעיתים רק החלפת הידיות בארונות לידיות מעוצבות ומודרניות יותר יכולה לעשות את העבודה. כך גם בריהוט אחר הנמצא בדירה – לפעמים קצת שיוף וצבע, ריפוד חדש או תוספת קטנה יכולים לגרום גם לכורסה הישנה והמרופטת שירשתם מסבתא שלכם להיראות כמו חדשה.

סדר

אם אתם עדיין מתגוררים בדירה שאותה ברצונכם להשכיר תדאגו לכך שכשבאים שוכרים פוטנציאליים לראות את הדירה הם לא ימצאו כיור עמוס בכלים מלוכלכים, מגבות זרוקות על רצפת חדר האמבטיה ובגדים מפוזרים בכל עבר. בית מבולגן נותן הרגשה של צפיפות וחוסר ניקיון ותחזוקת הדירה. עשו סדר בדירה, זרקו חפצים ישנים שאינם בשימוש ושוו לדירה מראה מרווח ונעים.